Webrazzi VIP Pass Satış Sözleşmesi

Webrazzi VIP Pass, Webrazzi tarafından 2017 yılında düzenlenecek tüm etkinliklerine katılım hakkına sahip olmanızı sağlayan bir kampanyadır.

Webrazzi VIP Pass kampanyası kapsamında yararlanabileceğiniz hizmetler ve ücret bilgileri ile satış ve satış sonrasına ilişkin kurallar aşağıda yer almaktadır.

Genel Koşullar:

Webrazzi VIP Pass kampanyası kapsamında; Webrazzi Summit 2017 ve Webrazzi İnovasyon 2017 başta olmak üzere Webrazzi E-Ticaret 2017, Webrazzi Dijital 2017, Webrazzi Mobil 2017, Webrazzi Developer 2017 ve Webrazzi Fintech 2017 konferanslarına katılma hakkı bulunmaktadır. Kampanyaya ilişkin ayrıntılı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Webrazzi VIP Pass, herhangi bir sayı sınırlaması bulunmaksızın satın alınabilecek olup, Webrazzi gerekli görürse kampanyayı sonlandırabilir. Webrazzi VIP Pass sahiplerinin kazanılmış hakları saklıdır.

Webrazzi VIP Pass, satın alındığı tarihten sonra düzenlenen Webrazzi etkinliklerini kapsar.

Etkinlik katılım hakkına ilişkin davetiyeler ise, Webrazzi VIP Pass sahiplerine etkinlik tarihinden en geç 2(İki) hafta önce e-posta yoluyla teslim edilecektir.

Webrazzi VIP Pass sahipleri, Webrazzi’nin bildirilen etkinlik tarihini değiştirme veya etkinliği tamamen iptal etme hakkını haiz olduğunu kabul etmektedir.

Webrazzi VIP Pass’in satış işlemleri tamamlandıktan sonra 3. kişilere devredilmesi mümkündür.

Ödeme:

Webrazzi VIP Pass’in birim bedeli toplam 3'e kadar olan satışlarda KDV dahil 1947 TL, 4 ve üzeri satın almalarda ise KDV dahil 1770 TL’dir.

Havale için kullanılabilecek banka bilgileri aşağıdaki gibidir;

Garanti Bankası Kalamış Şubesi IBAN: TR TR21 0006 2000 3430 0006 2980 02

Kredi Kartı ödemeleriniz 3D Secure Sistemi üzerinden gerçekleştirilmekte olup, bilgileriniz en yüksek düzeyde korunmaya çalışılacak ve aksi tarafınızdan açıkça belirtilmediği sürece Webrazzi tarafından kredi kartı bilgileriniz kayıt altına alınmayacaktır.

Kredi kartı ile ödemelerde Bonus Kart sahipleri vade farkı bulunmaksızın 6 taksit imkanından da yararlanabilir.

Webrazzi kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için; teknik gelişmeler çerçevesinde tüm önlemleri alma ve özen gösterme gayretinde olup, sizin de kredi kartı ve kişisel bilgilerinizin güvenliği için şifre bilgilerinin korunması, antivirüs programı kullanma, üyelik hesabından güvenli çıkış gibi hususlarda özenli davranmanız gerekmektedir. Kendi kusurunuz veya ihmaliniz nedeniyle oluşan dolaylı ya da doğrudan zararlardan Webrazzi sorumlu tutulamaz.

Sözleşmeden Cayma Hakkı:

Webrazzi VIP Pass, Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve bu kanuna dayalı olarak yayınlanan Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik’in 7. maddesinin 4. bendinin f fıkrası kapsamında elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen gayri maddi mallara ilişkin sözleşmeler kapsamında olduğundan sözleşmeden cayma hakkını kullanmanız mümkün değildir.

Diğer Hükümler:

Bu sözleşmeye ilişkin herhangi bir anlaşmazlık oluşması ya da hizmete ilişkin herhangi bir şikayetiniz olması halinde aşağıda yer alan iletişim kanallarından Webrazzi’ye ulaşabilirsiniz. Webrazzi, bu Kullanıcı Sözleşmesi'nde önceden tarafınıza herhangi bir bildirimde bulunmaksızın değişiklikler yapabilir. Bu sebeple; Kullanıcı Sözleşmesi'ni belirli aralıklarla incelemenizi öneririz.

Hizmet Sağlayıcı : Crenvo Bilişim Danışmanlık Reklam ve Tic. A.Ş.
Adresi : Bağdat Cd. Öncü Sk. Büyükhanlı Sitesi B1 Blok K:5 D:16 Suadiye/İstanbul
Telefon : 0 (216) 3385603
Eposta : tech@webrazzi.com

Söz konusu anlaşmazlığın uzlaşma ile çözülememesi halinde bulunduğunuz yer kaymakamlık veya valiliğinde mukim Tüketici Sorunları Hakem Heyetine başvuruda bulunabilirsiniz.